Mrtvoly na ulicích...

09.11.2020

7.11.2020 - Mrtvoly na ulicích, mrazáky pro mrtvé na stadionech a tak podobně.

A k tomu ještě "Pohřební služby nestíhají, nemají kam dávat mrtvá těla".

7. listopadu 2020. Úvaha politicky nekorektního pohřebáka.

Hysterie, která zavládla v našich sdělovacích prostředcích,

nemá v našich dějinách obdobu. Od počátku března 2020 jsme od rána do noci masírováni a děšeni ohromnou pandemii zabijáka jménem COVID 19. Každý den jsou nám předkládána po dobu 24 hodin šílená čísla nakažených a čísla zemřelých na COVID 19. Rodiny se přestali navštěvovat, staří lidé jsou na pokraji nervového kolapsu a nevědí, kdy až kýchnou nebo nedej Bože až zakašlou, kdy to přijde (myslím tím tu krásnou paní s kosou). Ekonomika začíná kompletně kolabovat, celý segment služeb je na kolenou, vláda propadla již před delší dobou panice, mediální hvězda našeho předsedy vlády vyhasla, červený svetr umírá na Koronavirus v přímém přenosu a tak bych mohl pokračovat dále. Ještě že máme tu opozici. Vždy mne uklidní, když slyším pana Fialu nebo jiného předsedu opoziční strany jak vědí, co má vláda dělat. Jenom od nich postrádám konkrétní myšlenku, co s tím problémem jménem COVID 19 udělat.

O jak velký problém se jedná, nám do dnes není známo. Buď vláda neví, nebo informace tají. Jestli tají, tak to může dělat jen ze dvou důvodů. Prvním důvodem může být její nekompetentnost k řešení tohoto problému, nebo v druhém případě pracuje s nepodloženou informací o COVID 19, kterou převzala od WHO (Světová zdravotnická organizace). Jelikož v náplni práce mám rešerše medií a sběr dat o COVID 19, toho velkého zabijáka našich občanů, předložím čtenáři z mého pohledu pravdivou informaci o statistickém počtu mrtvých s COVID 19 a něco málo k tomu. Mrtvé počítám od počátku března 2020 do včerejšího dne, kdy nás opustilo 240 obyvatel. Od března 2020 do 6. 11. 2020 zemřelo s COVID 19 dle SEZNAM.cz 4526 lidí. Když vydělím tento počet kalendářními dny za toto období, což je 251 dní, tak jak počítám, tak počítám stále jen 18 lidí denně, kteří zemřeli s COVID 19. A právě zde je asi ten problém. Vážený čtenáři, každý den statisticky umírá v České republice bez pandemie COVID 19 cca 360 našich spoluobčanů. Toto poslední číslo samozřejmě obsahuje hodnotu 18 lidí zemřelých s COVID 19.

Také se divíte? Já se nestačím od března letošního roku také divit. Tak co je za tím, že celá vláda a poslanecká sněmovna nás klidně strčí do biliónové dluhové pasti, která bude mít děsivý ekonomický dopad na celou společnost. Přijdeme skoro jistě i o ten zbytek střední společnosti, která je ekonomickým motorem každého demokratického státu. Někdo, dle mého soudu nás chce dostat zpět do socialismu a nepotřebuje k tomu revoltující střední třídu. Připravme se na oklešťování demokratických svobod občanů (laskavý čtenář demokratické svobody nebude zaměňovat za chaos), skrytá omezení pohybu, testování občanů (soudruzi v Číně rádi pomohou), nedostatek zboží na trhu (malé a střední firmy zkrachují a zůstanou jen ty velké atp). Mladší se mohou zeptat starších, jak to vypadalo, když se čekalo na všechno ve frontách nebo pořadnících.

Tak a kdo zatím stojí? Babo raď. Vypadá to na dobře promyšlený celosvětový komplot, ovšem také to může být degenerace západu, která táhne do propasti sebezničení i tu mladou naší demokracii. A jak vypadá degenerace západu její infekce do mladých demokracií? Místo, aby se vytvořili Evropanům vhodné podmínky pro zvýšení evropské populace, opak je pravdou a někomu se chce míchat odlišně kulturní rasy (Muli-kulti). Víme, že Multi-kulti zničilo Francii, země Beneluxu, které jsou na počátku občanské války s muslimy, kteří zcela v klidu za potlesku západní liberální (čtenáři rozuměj sluníčkářské) demokracie likvidují naší evropskou kulturu, přinášejí rozvrat a vraždy do našich domovů. Přesto a stále vítáme pátou kolonu muslimů, kteří v rozporu s evropskými zákony narušují svrchované hranice evropských států bez jakéhokoliv postihu a nedodržují naše zákony. Jedná se o miliony zdravých muslimských mužů, které Brusel cíleně infikuje jejich přerozdělováním státy evropské unie. Jak to dopadne? To nám už jednou ukázalo Německo s Židy. Hitler tenkrát pronesl památnou větu, že národ, který prohraje válku,, si zaslouží likvidaci. Amerika a Sovětský svaz tenkrát zachránili Německo a nedošlo na slova Hitlera. Na jeho slova došlo až po válce, kdy Německo začalo importovat muslimy z Turecka a v dnešní době odevšad rukou paní Merklové. Kolikrát si říkám, jak se jí spí s tímto dnešním skrytým holocaustem německé společnosti, potažmo i té evropské. Tentokrát se to nejspíš stane ve všech státech unie. Kdo z nich neopustí Evropu, dopadne nejspíš strašně, říká se tomu občanská válka. Muslimská víra je nekontabilní s křesťanskou vírou. Muslimy vítám, když k nám přijedou utratit na své dovolené nějaký ten krejcar, který utržili za prodej své nafty. Vítám je také, když potřebují na nějakou dobu pomoc a budou dodržovat naše zákony, já je také ty jejich u nich dodržuji. Není to tak dlouho, co jsme se museli vypořádat s naším rigidním klérem v naší republice a teď tu budeme stavět mešity? Kde nám zůstal zdravý rozum?

Komu se hodí rozvrátit Evropu, zlikvidovat střední třídu tam kde ještě je, upřednostnit nadnárodní firmy? Myslíte Babiš a spol? Kdepak, tenhle průser se jmenuje jinak, ale o tom až někdy v jiném příspěvku.

Tak opustíme mé úvahy a budeme si říkat technikálie spojené v naší republice s COVID 19 a jejím dopadem na naše hlavy. Jak jsem váženému čtenáři v tomto příspěvku zmínil, statisticky se jedná o 18 úmrtí s COVID 19 denně z 360 normální denních statistických úmrtí v naší republice. Kvůli 18 mrtvým denně, kteří dříve či později zemřou, vláda společně s opozicí prosadila jarní nouzový stav, kdy umrtvila cca 90 % celé ekonomiky státu vyjma kritické infrastruktury státu a prosadila si bianco šek na půl biliónu s vírou, že podzim bude ok. No není. A nebude. Celá tato vládní a opoziční opatření jarní a podzimní nouzové stavy ožebračují naší společnost s nulovým výsledkem.

Musím se zeptat, kde je zdravý rozum. Jsme zděšeni, že zemře přestárlý člověk. On musí zemřít, protože to tak chce příroda, co jsme na zemi a nikdy tomu nebude jinak. Musíme se s tím smířit, že někteří z nás zemřou s chřipkou a můžeme jí nazývat, jak chceme. Ano umírají lidé s morbidní nadváhou, těžkou cukrovkou nebo jinou těžkou nemocí s COVID 19. Oni ale nejspíš bez COVID 19 umřou na infarkt nebo na selhání životních orgánů v blízkém čase. To je realita. Je třeba problém COVID 19 pojmenovat správným jménem. Ano COVID 19 je hnusný vir, který se daleko více šíří přenosem v populaci než jiná chřipka, je vám blbě, všechno vás bolí, (jak se říká celý člověk), blbě se vám dýchá, bolí vás na plicích a někteří z nás z toho dostanou zápal plic. Prostě svinstvo.

SEZNAM. cz k dnešnímu dni říká, že se nakazilo 403497 našich občanů, z nich právě prodělává chřipku COVID 169367 obyvatel, v nemocnici leží 8276 obyvatel včetně cca 30% přestárlých osob, které nepřijmou zpět poskytovatelé sociální péče ze strachu, aby do těchto zařízení sebou nezavlekly chřipku COVID 19. Všechna čest zdravotníkům za dobře odvedenou jejich práci. Nicméně tato uveřejňovaná čísla nic nevypráví o skutečném stavu věci, jelikož z těchto čísel si čtenář těžko udělá představu o celé situaci v naší republice. Pro jednoduchost pochopení, jedná se o velmi nakažlivou chřipku ale nejedná se o vysoce nakažlivou nemoc (VNN), její průběh je stejný jako u jiných chřipek, bohužel virus COVID 19 napadá plíce a v některých případech dostanete zápal plic, který u starších ročníků vyvolává mortalitu. Mortalita je procentuálně vyšší u přestárlých osob s jinou těžkou nemocí. Jestli mortalitní graf SEZNAM.cz nelže, tak dne 6. 11. 2020 zemřelo v ČR 240 osob s COVID 19, tedy k statisticky průměrnému dennímu úmrtí v ČR 360 osob, máme ještě 120 mrtvých osob bez COVID 19. Dle mého soudu se musí naplnit nejdříve celkový statistický průměr úmrtí v počtu 360 osob denně a teprve potom si říci když se zvednou čísla, že jsme v průseru a pandemie nám přerostla přes hlavu.

Nicméně jak se říká, osud přeje připraveným, stavěl bych polní nemocnice se specializací pro chřipku COVID 19 za zlomek ceny, kterou budeme muset zaplatit za neuvážené dluhy vlády a opozice v biliónových částkách, které jsme vyhodili z oka a prožrali v záchranných balíčcích ekonomiky. Vládo a opozice, postavte specializované polní nemocnice ve 14 krajích za zlomek ceny dluhu, do kterého jste nás uvrtali, uvolněte okamžitě ekonomiku, zrušte nouzový stav a děti okamžitě pošlete do škol napříč věkem a všichni se běžně chraňme před chřipkou pomocí roušek, dezinfekce a můžeme klidně na nějakou dobu omezit i líbání.

Potřebujeme vzdělanou společnost, abychom zachránili střední třídu, která je motorem naší ekonomiky a rozvojem celého našeho státu. Nepotřebujeme oligarchy a Brusel (autor je velkým příznivcem EU, ovšem bez Bruselské mašinérie). Uchovejme si zdravý rozum!

Závěrem ještě k tiskovým zprávám, že pohřební ústavy nemají kam dávat zesnulé.

V roce 2017 jsme tlačili (Asociace a SP) na úpravu novely zákona o pohřebnictví ve smyslu zavedení povinnosti pro poskytovatele pohřebních služeb, aby vlastnili ( žádný pronájem) márnici s dostatečnou kapacitou pro uskladnění mrtvých těl (minimálně trojnásobek průměrné denní potřeby). Ministerstvo pro místní rozvoj, osobou Dr. Kotrlého nám oznámilo, že to je protievropské a omezuje to podnikání, přesto, že byl tento úředník upozorněn na možnost vzniku mimořádných událostí a pandemii. Výsledkem práce jmenovaného ministerského úředníka je dnešní stav, že některé pohřební služby nemají kam dávat mrtvé, protože nevlastní svojí kapacitně dostačující márnici.

Jaroslav Mangl