INFORMACE PRO MÉDIA

JIŽ 10 LET POMÁHÁME ČLENŮM A CHRÁNÍME NÁŠ OBOR OD ZALOŽENÍ ASOCIACE. 

TISKOVÝ MLUVČÍ  ASOCIACE:

Odborně profesní, obecné informace a na dotazy odpovídá tiskový mluvčí 

 novinář IMJ Jaroslav Mangl

na telefonu 601 200 700 nebo mailem na info@aspscr.cz či osobně.

Odborná vyjádření k případným profesním problémům písemně předloženým, podáváme pouze JEN po řádném seznámení s případem a to jen písemně. Věřte, že nechceme zdržovat vaší práci, ale jde nám o objektivitu. Každý případ, který je nám předložen, řádně prošetříme s ohledem na právní řád ČR. 

Informace pro Úřad pro ochranu hospodářské soutěže:

Veškeré informace Asociace poskytnutá osobou tiskového mluvčího jako tiskové zprávy, rozhovory, videa, podcasty, fotografie, jsou pouze informačním novinářským výstupem!

Děkujeme za pochopení.


CO SE PÍŠE O POHŘEBNICTVÍ

05.10.2021 - Otevřený dopis primátorovi hl. m. Prahy k zamýšlené výstavbě muslimského pohřebiště na Novém hřbitově v Praze 8 - Ďáblice


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Pohřební služby si rozdělili nemocnice k získávání pozůstalých, prokuratura zabavila majitelům majetek ve výši 13 miliónů Eur.

(ANSA) - ŘÍM, 17. ledna 2019 - Boloňská policie uzavřela činnost dvou pohřebních ústavů, které měli pod kontrolou márnice dvou hlavních městských nemocnic, čímž si zajišťovali monopol na klienty. Do dnešního dne bylo zasláno 30 soudních obsílek, provedeno 43 domovních prohlídek. Na akci se podílelo na 300 vojáků jenž zabavili majetek ve výši 300 milionů Eur. Díky tomuto šetření, koordinované Boloňskou státní prokuraturou, se podařilo zastavit zločinecké spolčení zaměřené na korupci a recyklaci. Tyto dva pohřební ústavy jak bylo dokázáno vyšetřováním si rozdělovali mezi sebou zemřelé, jež pocházeli z obou márnic nemocnice Maggiore a nemocnice St. Orsola-Malpighi, tím defacto získali monopolní postavení v odvětví.

(ANSA) - ROMA, 17 GEN - I carabinieri di Bologna hanno smantellato due cartelli di imprese di pompe funebri che controllavano le camere mortuarie dei due principali ospedali cittadini riuscendo in pratica ad avere il monopolio nell'aggiudicazione dei servizi funebri. Sono 30 le misure cautelari e 43 le perquisizioni eseguite da 300 militari che hanno sequestrato un patrimonio di 13 milioni di euro. Le indagini, coordinate dalla Procura della Repubblica di Bologna, hanno consentito di disarticolare una vera e propria associazione per delinquere finalizzata alla corruzione e riciclaggio. I due cartelli, come accertato dagli investigatori, si spartivano i servizi nelle camere mortuarie dell'Ospedale Maggiore e del Policlinico Sant'Orsola-Malpighi, ottenendo di fatto il monopolio nel settore.

Vážený čtenáři, skutečně se zatím nepíše o pražské Bulovce, nebo Krči. Nové vedení státu Itálie se postavilo čelem ke známým skutečnostem. Tleskáme!

Překlad: GOOGLE


Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.