POCHVALA-STÍŽNOST

JIŽ 10 LET POMÁHÁME ČLENŮM A CHRÁNÍME NÁŠ OBOR OD ZALOŽENÍ ASOCIACE. 

ZDE JE MÍSTO PRO ZÁKAZNÍKY A POHŘEBNÍ SLUŽBY.

RÁDI UVEŘEJNÍME POCHVALU A PODĚKOVÁNÍ, POMŮŽEME S VÝTKOU.


3/2018 - Pohřební ústav ELPIS -  Smíchov.

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální přistup zaměstnanců vaší firmy.

Zejména paní Ludmile Holadové, která se perfektně postarala o zajištění celého obřadu, o všem nás podrobně informovala a svým přístupem nám velmi pomohla. 

Dále pak děkujeme pánům, kteří zajistili bezchybný a opravdu důstojný průběh obřadu v libčickém kostele 

sv .Bartoloměje.

Pokud bude třeba, Vašich služeb opětovně využijeme

Děkujeme.

S pozdravem

Manželé Pavlíčkovi


2/2018 - Poděkování pohřebnímu ústavu ELPIS - Brandýs nad Labem.

Dobrý den.
Dovolte mi abych jen v krátkosti vyslovil nesmírné poděkování kolektivu Vaší pobočky ELPIS Brandýs paní Podroužkové, při zajišťování smutečního rozloučení s moji Ivanou 15.2.2018 v Zápském kostele.
Její poklidné a zároveň systematické vedení celého průběhu a jednání nemělo chybu.
Neměla žádný problém ani v nejmenším, mi zopakovat to co už řekla, protože jsem ji nevnímal. Je nesmírně vnímavá a citlivá k nám pozůstalým.
Měla pravdu,že květiny jsou ve skutečnosti krásnější než na fotkách.
Přístup a oblečení zaměstnanců při samotné přípravě v kostele naprosto profesionální, s kterým se spousty gondolenčních hostů podle jejich slov ještě nesetkalo.
Chtěl bych proto touto cestou poděkovat všem a tím myslím floristky, řidiče......atd až po pani Podroužkovou.
Všem moc děkuji
Mirek B. 


11/2017-Poděkování pohřebnímu ústavu ELPIS - Smíchov:

Vážená paní Vildová, Tímto bych chtěla poděkovat za Váš lidský přístup , důstojnost, trpělivost a pomoc při zařizování pohřbu v naší nelehké situaci. Pro mne to bylo neocenitelné a moc nám to všem pomohlo. Mluvím i za svoje dcery. Zasílám fotografii maminky a odpoledne bych donesla oblečení. Ještě jednou moc moc děkuji a přeji krásný den. 

S úctou JARMILA T.


2/2018-Stížnost nemocnice Sokolov:

Asociace děkuje nemocnici Sokolov, že na základě naší žádosti reklama byla rychle odstraněna.

Věc: stížnost / upozornění

Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás jako na ředitele Asociace pohřebnictví se svým zážitkem který mě naprosto šokoval. Počátkem tohoto týdne jsem byl na návštěvě v sokolovské nemocnici za svým příbuzným o kterém jsou oprávněné obavy jestli se z nemocnice vrátí. Když jsem vstoupil do recepce nemocnice, tak mě přivítal reklamní panel kde byla i reklama na pohřební službu Alya v Sokolově. Napřed jsem nevěřil vlastním očím a při bližším pohledu jsem byl v naprostém šoku který byl navíc umocněn naším strachem o příbuzného který je tam hospitalizován.

Pane řediteli, neobracel jsem se na vedení nemocnice, jsem toho názoru že vedení nemocnice o tomto musí velmi dobře vědět a zřejmě jim to z nějakého, mě neznámého důvodu je to jedno. Kdybych měl sebemenší důkaz o propojení fy Alya s vedením nemocnice tak bych se obrátil na policii a neobtěžoval bych s tím Vás. Takovéto neetické jednání mě opravdu zaráží a sám sebe se ptám, zda tato firma už nemá svoje reklamy třeba v domovech důchodců a budou se to snažit prezentovat jako pomoc zákazníkovi. Dle mého názoru se jedná pouze o hyenizmus vyprovokovaný honbou za vyšším ziskem.

Jedno vím však naprosto jistě, nikdy bych se v případě zařizování pohřbu neobrátil na tuto firmu. Mám hlubokou úctu ke službám které nám firmy v pohřebnictví poskytují, bohužel je mezi nimi propastný rozdíl. Relativně nedávno jsem měl v rodině pohřeb který zařizovala jiná, nejmenovaná firma, shodou okolností také ze Sokolova a její přístup a ohleduplnost vůči zákazníkům mě naplnila úctou k této potřebné profesi. Bohužel, tato zkušenost mě nutí svůj názor přehodnotit.

V příloze předkládám fotodokumentaci z recepce nemocnice na dokreslení dle mého názoru neetického jednání, které nemá oporu v zákoně.

Pane řediteli, prosím využijte svého vlivu k zamezení tohoto jevu.

V Hroznětíně, dne 19.1.2018

Děkuji a jsem s pozdravem

LC


12/2017-PODĚKOVÁNÍ - PS Jesenice u Prahy:

dovolte abych vám všem poděkoval za podporu a spolupráci, které si nesmírně vážíme.
Tento náročný rok byl pro nás rokem mnoha změn, událostí, rozhodnutí a úsilí. Bez vás všech by to prostě nešlo a mě bylo velkou ctí s vámi všemi spolupracovat.
Přejeme vám všem z celého srdce hodně lásky a pochopení, zdraví, optimismu a chutě do života. Ať se vám všem naplní vaše přání a život směřuje tam, kam máte namířeno.

MG


10/2017-PODĚKOVÁNÍ - PS Jesenice u Prahy:

Vážená paní Bartáková a pane Jelínku,

chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za zajištění pohřbu právě ve Vinohradské obřadní síni.

Byli jsme zde maximálně spokojeni a širší rodina služby zde též ocenila.

Přeji Vám v novém roce mnoho zdraví a taktéž mnoho energie pro Vaši náročnou práci.

BŠ s rodinou


PODĚKOVÁNÍ - Asociaci:

17.8.2017 - Dobrý den, rádi bychom poděkovali za možnost výběru a prověření pohřební služby. Vše dopadlo ke spokojenosti naší maminky. Děkujeme. František V. 


Asociace soukromých pohřebních služeb v ČR

Krystalová 7, Praha 9 - Čakovice, 196 00

+420 777 200 794

stiznost@aspscr.cz